به گزارش افکارنیوز،

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه از بامداد امروز تا هم‌اکنون در اتوبان قم و در برف و سرما گرفتار هستیم، اظهار کرد: بنده از ساعت سه بامداد امروز وارد اتوبان قم شدم تا به سمت تهران حرکت کنم اما تا دقایقی قبل همچنان در ترافیک گرفتار بودم و حتی مردم می‌گفتند که از ساعت 11 شب در ترافیک گرفتارند.

وی افزود: بعد از ساعات طولانی گرفتار ماندن در ترافیک اتوبان قم در نهایت چون حرکت ماشین‌ها به شدت کند بود به سمت قم بازگشتیم اما شرایط مردم گرفتار در ترافیک خوب نیست و مردم به شدت کلافه هستند.

این نماینده مجلس گفت:‌ راهداری قم در سطح جاده نمک و شن پاشیده بود اما در حوزه استحفاظی تهران این اتفاق نیفتاده بود و هیچ نیرویی برای امدادرسانی به مردم حضور نداشت فقط وقتی به سمت قم برمی‌گشتیم مشاهده کردیم که 5 دستگاه ماشین هلال احمر به سمت تهران در حال حرکت بودند.

حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه مردم در ترافیک مانده‌اند و زنان و کودکان خردسال تحت فشار هستند، عنوان کرد: برخی ماشین‌ها بنزین تمام کرده‌اند و مردم در حالت بلاتکلیفی به سر می‌برندو هیچ نهادی به مردم اطلاع‌رسانی نمی‌کند و پاسخی نمی‌دهند.

وی ادامه داد: با معاون راهداری تماس گرفتم که قول پیگیری موضوع را داد اما وزیر راه پاسخگوی تماس‌ها نبود همچنین آقای نجار رئیس مدیریت بحران نیز در پاسخ به تماس‌هایم گفتند که به وزارت راه موضوع را منعکس کنم؛ در این حادثه مسئولان مدیریت لازم را نداشتند در حالی که می‌توانستند با تدبیر برای حل مشکلات چاره‌ای بیندیشند.