خبرآنلاین: حجتالاسلام غلامحسین محسنی اژهای طی سخنانی در نشست فصلی دادستانها و روسای دادگستری سراسر کشور تصریح کرد: مستحضرید که در شرایط کنونی بحمدالله بیداری اسلامی که الهام گرفته از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، میرود که یکی پس از دیگری طومار طاغوتها و مستکبران منطقه را در هم بپیچد و بساط ظلم انشاالله برچیده شود.

دادستان کل کشور گفت: بر اساس آنچه که سیستم‌های اطلاعاتی و امنیتی خودمان مطرح می‌کنند و براساس قرائن و شواهد، دشمنان ما امروز بسیار تلاش دارند تا در این فضا که ما در آستانه انتخابات هستیم اگر بتوانند به زعم باطل خودشان فضای کشور را ملتهب کنند. آنها در مقام این هستند که کشور را حتی با اجتماعات کوچک ولو در گوشه و کنار و با گرفتن چند عکس، ناامن نشان بدهند و وانمود کنند همان مسائلی که در سایر کشورهای منطقه مطرح است در ایران هم بروز و ظهور دارد.

وی خاطرنشان کرد: آنها به شدت دنبال این هستند که از طریق فضای سایبر و مجازی التهابات را در کشور دامن بزنند، فضا را مسموم کنند و احیانا به اهداف خود دست یابند.
اهم سخنان دادستان کل کشور را به نقل از ایسنا در ادامه بخوانید:

* ریاست محترم قوه قضاییه بر اساس آنچه که قانون به عهده قوه قضاییه محول کرده تصمیم گرفتند که امسال با یک دقت بیشتر و مکانیزمی بهتر از سال‌های گذشته و ترتیباتی خاص به تکالیف قانونی‌مان بهتر عمل کنیم.
* یکی از وظایف قوه قضاییه در انتخابات، پاسخ به استعلامات شورای محترم نگهبان و هیات‌های اجرایی است
* بحمدالله دادستانی کل کشور از ماه‌ها قبل با مسئولیت آقای سراج و با ارتباطات تنگاتنگی که با شورای نگهبان و وزارت کشور داشته و دارد در این زمینه تمهیدات لازم را اندیشیده و ما مطمئن هستیم که ان‌شاالله به نحو احسن در فرجه قانونی در مورد همه اطلاعات مورد نیاز جوابگو خواهیم بود.
* ان‌شاالله روسای دادگستری‌ها و همه دادستان‌ها نسبت به برخورد با جرایم انتخاباتی اهتمام لازم را داشته باشند.
* با توجه به برنامههای دشمن و با توجه به گلهمندیهایی که سالهای قبل در خصوص رسیدگی به پروندهها بوده است، اقدامات لازم صورت گیرد.