به گزارش فارس، حسین حسنی نماینده مردم نائین و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی که متخصص بیماریهای قلبی است،ضمن ابراز تأسف از درگیری امروز سیدحسین حسینی نماینده فریمان با بهروز مرادی رئیس سازمان هدفمندسازی یارانهها، اظهار داشت: گویا شروع کننده درگیری فیزیکی نماینده فریمان بوده است.

وی افزود: آقای مرادی بعد از درگیری فیزیکی با نماینده فریمان، دچار یک خراش در گردن خود می‌شود و به علت جراحی قلب و تعویض دریچه قلب بعد از این درگیری فشار خون وی بالا می‌رود و در معرض خطر قلبی قرار می‌گیرد.

این متخصص بیماری‌های قلبی و عروقی همچنین متذکر شد: رئیس سازمان هدفمند‌سازی یارانه‌ها به علت خراش ناشی از ضربه، دچار خونریزی می‌شود و خونریزی این خراش به علت مصرف داروی وارفارین(داروی قلبی برای رقیق کننده خون) بند نمی‌آمد.

" بنده او را معاینه کردم و دستور دو دارو دادم و اورژانس آمد و زخم آقای مرادی را ضدعفونی کرد ".

حسنی در ادامه این گفت‌وگو با بیان اینکه داروی وارفارین داروی ضد انعقاد خون است، توضیح داد: بعد از این اتفاقات، آقای مرادی فشار خون بالایی داشت و این موضوع از عوارض بیماری‌های قلبی است، فشار خون آقای مرادی بالای ۱۸ بود و بعد از اقدامات اولیه، خراش روی گردن آقای مرادی را پانسمان کردیم.

نماینده نائین در خانه ملت ادامه داد: تعدادی از نمایندگان سپس آقای مرادی را به سمت هیئت مدیره مجلس هدایت کردند و در آنجا از او عذرخواهی کردند و سپس سیدحسین حسینی نماینده فریمان نیز که با وساطت حسینیان در دفتر هیئت رئیسه حاضر شده بود، از آقای مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها عذرخواهی و با او آشتی کرد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه گاهی مجلس دچار التهاب و تشنج میشود، گفت: عوض حیدرپور نماینده شهررضا نیز که متخصص قلب است، در کنار بهروز مرادی بود و او را معاینه میکرد. آقای مرادی روزانه ۱۲ قرص به دلیل بیماری قلبیاش مصرف میکند اما ما فشار خون او را کنترل کردیم.