به گزارش جهان،ابوالحسن بنی صدر در مصاحبه ای با هدف راضی کردن مخاطبانش به تحریم انتخابات مجلس نهم در ادعایی بامزه عنوان کرد: از ایران به من گزارش شده است که فهرست نمایندگان تهران تنظیم شده است، ابلاغ هم شده است که این ها باید بیشتر از همیشه رای برایشان نوشته شود.

بنی صدر درباره کانالی که این گزارش را به او داده توضیحی نداده است اما به نظر می رسد وی هم به توهم امثال هخا و علیرضا نوری زاده گرفتار شده است. نوری زاده هم در ایام فتنه ۸۸ ادعاهای مضحکی را درباره ایران مطرح و عنوان می کرد که از منابع موثق داخلی در درون سیستم های اطلاعاتی ایران بدستش رسیده است. اما پس از افشاگری محمدرضا مدحی روشن شد که وی ماه ها سرکار بوده است.

بنی صدر در ادامه سخنانش گفته است که " اگر مردم یک تحریم همگانی بکنند در واقع عمل بسیار مهمی انجام داده‌اند. "

پدرخانم سابق سرکرده گروهک تروریستی منافقین که چندی پیش اخراج منافقین از عراق را " اقدام علیه بشریت " نامیده بود، حتی به سراغ رژیم بعدی هم رفته و گفته است که باید مواظب بود " وضعیت ایران تکرار وضعیت بعد از انقلاب ۵۷ نباشد. "

بنی صدر در پایان شعار خود را مشابه شعار داریوش همایون، مجری پرخاشگر شبکه های ماهواره ای، " من هستم " اعلام کرده است.

گفتنی است، مجلس شورای اسلامی در آخرین روز خرداد ۶۰ به عدم کفایت سیاسی بنی‌صدر رای مثبت داد و امام خمینی(ره) هم که از همراهی بنی‌صدر با گروهک منافقین ناراحت بود، یک روز بعد این رای را تایید کرد.

بنی صدر پس از آنکه خیانت های خود به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را افشا شده دید، به همراه مسعود رجوی با پوشش زنانه از کشور گریخت و به فرانسه پناهنده شد.