سرویس سیاسی افکار نیوز - امروز هم مثل روزهاي گذشته اما با اندكي تفاوت آغاز و به پايان رسيد. اما تنها تفاوت امروز و روزهاي قبل در حضور چشمگير مقامات سياسي كشور در ستاد انتخابات كشور بود.

به گزارش سرویس سیاسی افکار نیوز، از صبح اول وقت، حمیدرضا ترقی در حلقه خبرنگاران قرار گرفت، البته به قصد ثبت نام به محل ستاد نیامده بود.
دومین چهره سرشناس حاضر در ستاد انتخابات وزارت کشور هم احمد ناطق نوری بود که خود را بچه دهات می دانست و می خواست از شهرستان نور کاندید شود.

ناطق نوری که از ۱۶ سالگی در عرصه انقلاب و نظام حضور داشته است التزام به ولایت فقیه را وجه شاخصه نمایندگان عنوان کرد.

علی مروی معاون سابق وزیر نفت هم دیگر چهره شاخص داوطلبین بود که برای حوزه انتخابیه نیشابور در ستاد انتخابات حضوریافت.

محمدرضا سرشار نیز به عنوان نماینده دیگری از قشر فرهنگی کشور به ستاد انتخابات آمد و ثبت نام کرد.

دیگر چهره سرشناس امروز محمود عباس زاده مشکینی بود که به حضور اسم خود در لیست تمامی جریانات ولایت محور اطمینان کامل داشت.


سه روحانی شاخص نیز در میان ثبت نام کنندگان امروز حضور داشتند.
حجت الاسلام احمد سالک که سخنگویی جامعه روحانیت مبارز را به عهده دارد و حجت الاسلام غرویان که استاد حوزه و دانشگاه است و می گفت: استخاره کرده و وضو گرفته تا برای ثبت نام بیاید.

عباس امیری فر که دبیر سابق جامعه وعاظ ولایی بوده نیز سومین داوطلب روحانی امروز بود.

حسن کامران دستجردی به همراه همسرش نیره اخوان بیطرف که هردو در حال حاضر هم نماینده مجلس شورای اسلامی هستند نیز از جمله چهره های حاضر در ستاد انتخابات کشور بودند.

علاء الدین بروجردی نیز برای ثبت نام آمد تا بار دیگر بر اینکه در پرونده فساد اقتصادی اخیر دست نداشته تاکید کند، ولی اسماعیلی عضو کمیسیون شوراهای مجلس نیز بی سر و صداترین داوطلب امروز بود.

محمد کریم عابدی و اقبال محمدی نیز دیگر چهره های شاخص امروز ستاد انتخابات کشور بودند.

در این میان افراد دیگری هم آمدند که هیچ نام و نشانی نداشتند.

يكي ۱۰ قطعه عكس آورده بود كه هركدام از اين عكس ها مربوط به يك دوره سني بود، خانمي كه از ميان بانوان مجلس تنها خانم وزير را مي شناخت و كسي كه خود را متعلق به طيف جهادگران اصولگرا مي دانست.