به گزارش افکارنیوز،

روزنامه های صبح امروز ایران در سرمقاله های خود به مهمترین مسایل روز کشور و جهان پرداخته اند که گزیده آنها در ذیل می آید:

چرا باید از حمله سایبری به ایران خوشحال باشیم؟

کاربران اینترنت کشورمان از ساعات پایانی جمعه شاهد بروز اختلالات سراسری در خدمات اینترنتی بودند.

آمریکا از برجام خارج شده است! نقطه سر خط!!

افراد خوشبین و همچنین بعضی از کشورهای اروپایی در ظاهر هنوز منتظر تعیین وضعیت برجام در ماه آینده میلادی توسط دولت آمریکا هستند.

ویژگی‌ های مغفول رجل سیاسی و مذهبی

انسان یا تحت ولایت حقه الهی است که راه و روش و سازوکار آن در زندگی انبیاء و اولیای خدا، شهدا و صدیقین به روشنی معلوم است، یا تحت ولایت خودش است یا تحت ولایت یک فاسق، کافر و ظالم است. این دو ولایت، مسیرش از مسیر ولایت اول جداست و به جهنم ختم می شود.

کاهش هزینه تولید راهبرد حمایت از کالای ایرانی

میل و استقبال مردم از یک کالا صرف نظر از داخلی یا خارجی بودن آن در وهله نخست به کیفیت و قیمت و دوم، احترام به ذائقه مشتری و زیبایی بسته‌بندی و... بستگی تام و تمام دارد.

بلاتکلیفی اقتصاد و گرانی دلار

در تعطیلات نوروز التهابات بازار ارز که با مدیریت پلیسی دولت و بسته سیاستی بانک مرکزی به طور موقت از تب‌وتاب و نوسانات واپسین هفته‌های سال ۹۶ افتاده بود، دوباره جان گرفت و سال جدید را با رکوردزنی آغاز کرد.

بن‌سلمان، شنا در ربع‌الخالی

مدتی است بحث راجع به آینده «دولت سعودی» و خبرهایی که به آل‌سعود باز می‌گردد در کانون تجزیه و تحلیل صاحب‌نظران و مراکز کارشناسی قرار گرفته است.

استفاده ابزاری ترامپ از بی‌ثباتی حکومت‌های عرب

ترامپ گفت: اگر آمریکا از حکومت‌های عرب منطقه حمایت نکند، آنها حتی دو هفته هم دوام نمی‌آورند. رئیس جمهور آمریکا، افزود: کاملاً بدیهی است که آنها باید هزینه‌های آمریکا برای حمایت از خود را بپردازند.