به گزارش افکارنیوز،

روزنامه های صبح امروز ایران در سرمقاله های خود به مهمترین مسایل روز کشور و جهان پرداخته اند که گزیده آنها در ذیل می آید:

راه مهار دلار

نرخ ارز در طول روزهای گذشته افزایش قابل توجهی داشت و برخی سرمایه‌داران برای حفظ ارزش پول ملی در صف‌های طولانی ایستادند تا اقدام به خرید دلار کنند.

دستاورد قطع رابطه با آمریکا

۵ ماه پس از اشغال لانه جاسوسی، رئیس جمهور وقت آمریکا قطع روابط سیاسی و بازرگانی با ایران را اعلام کرد.

سناریوهای اردوغان برای شام

حمله ارتش ترکیه به منطقه عفرین سوریه در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۸، با همراهی گروهی از جریان‌های افراط‌گرا و تروریست که به نام ارتش آزاد سازمان دهی شده بودند، نماد آغاز دورانی جدید در عرصه سیاست خارجی کشور ترکیه است.

موش‌دوانی خطرناک صهیونیستی در سوریه

اوایل آوریل سال قبل بود که امریکا به بهانه حمله شیمیایی ارتش سوریه ۷۰ موشک تام‌هاوک را از دو ناو خود در دریای مدیترانه به سمت پایگاه هوایی العشیرات سوریه در استان حمص شلیک کرد.

برای آنکه به قیمت دلار فکر نکنید!

این روزها همه از قیمت دلار می‌پرسند. ظاهراً متعاقب لمس پنجره ۵۷۰۰ تومان توسط ایشان، موج دوم «پشیمانی» هم با شدتی بیشتر از راه رسیده است.

راز تب بازار ارز

مردم این روزها حق دارند توضیح مسئولان دولتی درباره علت گران شدن افسارگسیخته ارز را بشنوند اما به شکل‌اشباع شده، همچنان با آنها درباره کمالات برجام سخن گفته می‌شود! مردم توقع دارند تدابیر دولت برای مدیریت بازار ارز را ببینند.