به گزارش افکارنیوز، فرهاد دانشجو در گفتگو با مهر، اضافه کرد: شرح حال علمی افرادی که کاندیدای ریاست دانشگاه آزاد شده اند و کاندیداتوری خود را پذیرفته اند از سوی دفتر وزیر علوم در اختیار اعضای هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است.

ارسال دعوت نامه ها برای جلسه روز چهارشنبه هیئت امنا

وی گفت: همچنین دعوت نامه به منظور حضور در دومین جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی برای اعضای هیئت امنا ارسال شده و اعضا باید ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه در دفتر هیئت امنا این دانشگاه حضور بهم رسانند.

نام دکتر ولایتی در لیست گزینه های ریاست دانشگاه آزاد نیست

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به نام دکتر ولایتی در کنار کاندیداهای ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، تاکید کرد: نام دکتر ولایتی میان اسامی که برای هیئت امنا ارسال شده، وجود ندارد و گزینه دیگری نیز به این لیست اضافه نمی شود مگر اینکه هیئت امنا تصمیم بگیرد اسمی اضافه شود.

دانشجو که به علت حساس بودن اسامی گزینه ها، نامی از آنان نبرد، خاطرنشان کرد: به نظر من ۴ تا ۵ نفر از این گزینه ها که در لیست نهایی دیده می شوند صلاحیت کسب کرسی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را دارند.

به گفته رئیس سابق دانشگاه تربیت مدرس، اسامی برخی از گزینه هایی که وی برای ریاست دانشگاه آزاد انتخاب کرده است، در لیست نهایی دیده می شود.

تحت هیچ شرایطی رئیس دانشگاه آزاد نمی شوم

وی در واکنش به این که نامش به عنوان یکی از گزینه های مورد توافق برای ریاست دانشگاه آزاد اعلام شده است، افزود: من از کسب این سمت انصراف دادم و تحت هیچ شرایطی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را نمی پذیرم.