به گزارش افکارنیوز،

نمایندگان استان اصفهان در صفحات مجازی خود از جلسات، تذکرات، مصاحبه‌ها و عملکردشان نوشتند؛ از بدهی چند هزار میلیاردی و مافیای خودروساز‌ها تا نهایی شدن طرح «حمایت از کالای ایرانی» را در مجله مجازی فارس بخوانید.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در کانال ایتای خود نوشت:

 

ابوترابی در توضیح طرح مدیریت جامع شهری و روستایی گفت: با توجه به اینکه ۹۰ درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود و با قرار گرفتن در شرایط تحریم، دیگر اداره کشور با این وضعیت امکان‌پذیر نیست، آن‌هم در شرایطی که جمعیت به سمت بازنشستگی می‌روند.

بدهی ۶ هزار میلیاردی خودروساز‌ها

وی همچنین در گفت‌وگویی دیگر با انتقاد از انحصار دو خودروساز داخلی بیان کرد: با وجود حمایت‌های بی‌حساب و کتابی که از دو خودروساز داخلی صورت می‌گیرد، این دو مجموعه بیش از ۶ هزار میلیارد تومان بدهکاری دارند. باید خودروساز دیگری به عنوان رقیب جدی به میدان بیاید.

این نماینده مجلس با اشاره به شکل گرفتن مافیای پیچیده خودرو در کشور همزمان با بی‌کفایتی مسؤولان متولی این بخش افزود: درگیر مدیران بی‌لیاقتی هستیم که صنعت را پر هزینه اداره می‌کنند. رانت و فساد در بخش واردات و تولید بیداد می‌کند و شرکت‌های خودروسازی داخلی کاسه چه کنم دست گرفته‌اند و به دنبال این هستیم که با تزریق پول آن‌ها را سرپا نگه داریم.

 

حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در کانال ایتای خود نوشت:

طرح «حمایت از کالای ایرانی» فردا نهایی می‌شود

رئیس کمیسیون ویژه «حمایت از تولید ملی و اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴» خبر داد: این کمیسیون هفته جاری یک جلسه دیگر خواهد داشت تا پیشنهادات نمایندگان در زمینه طرح «حمایت از کالای ایرانی» مورد بررسی قرار گیرد و نهایتاً این طرح در جلسه فردا نهایی می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در کانال ایتای خود نوشت:

بررسی مشکلات حوزه پخش فرآورده‌های نفتی در جلسه با حسین صادقیان مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان.

زهرا سعیدی نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویری از ملاقات مردمی‌اش خبر داد.