به گزارش افکارنیوز،

اسماعیل تبادار صبح جمعه در جلسه شورای اداری فارس در بخشی از سخنان خود با اشاره به اتفاقات کازرون، گفت: ۲ سال پیش موضوعی به وزارت کشور ارسال شده بود و زمانیکه تجمعی در کازرون اتفاق افتاد اولین نفری که به منطقه رفت معاون سیاسی بود و خودم هم با امام جمعه صحبت کردم که حرف مردم کازرون را شنیدم.

تبادار تاکید کرد: مردم کازرون در تجمع های قبلی کمترین ماجراجویی از جانب مردم کازرون نداشتند و شورای تامین نیز تلاش برای عدم ایجاد مسئله برای مردم داشت.

وی یادآور شد: موضوع اصلاحات در دستورکار بود و ۲ روز پیش تجمعی انجام شد که کاملا غیر قانونی بود و خود نخبگان و بزرگان کازرون نیز آن را بی معنا دانستند.

استاندار فارس افزود: درخواست های مردم در دستورکار بوده و اما موضوع افراد هنجارشکن از مردم جدا است و کسانیکه از سلطنت طلبان و منافقین گرا می گیرند نیاز به مدارا ندارند و باید برای امنیت مردم نهایت تلاش را کرد.

تبادار تاکید کرد: گوش شنوا برای شنیدن سخن مردم داریم و احساس کردم کوتاهی در مباحث عمرانی و آبادی کازرون انجام شده که دستور رفع مشکلات داده شده است.

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: معاش کشاورزی به دلیل خشکسالی به خطر افتاده و در کنار آن آسیب اجتماعی است که به طور حتم باید مورد نظر باشند.