به گزارش افکارنیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، تیتر بسیاری از خبرگزاری های بین المللی در صبح امروز به خبر حادثه تروریستی در روبروی دانشگاه علامه و شهادت دانشمند هسته ای کشورمان اختصاص پیدا کرد.

امروز صبح تیتر یک خبرگزاری صهیونیستی هاآرتص به انفجار بمب در روبروی داشگاه علامه اختصاص داشت. این خبرگزاری اعلام کرد که داشمند هسته ای کشورمان احمد روشن در روبروی دانشگاه علامه بر اثر انفجار بمب در اتومبیلش به شهادت رسید.

این خبرگزاری اذعان کرد که انگشت اتهام مردم ایران بر روی مقامات صهیونیستی و ایالات متحده است و این دو کشور را در حوادثتروریستی چند سال گذشته و ترور دانشمندان هسته ای جمهوری اسلامی ایران می دانند.

خبرگزاری بی بی سی نیز خبر ترور دانشمند هسته ای کشورمان را در صدر اخبار خود قرار داد و با انتقال این خبرکه مقامات ایرانی رژیم صهیونیستی و ایالات متحده را مسئول شهادت دانشمند هسته ای خود می دانند، همان خط خبری خبرگزاری هاآرتص را دنبال نمود.

این خبرگزاری نیز اعلام کرد که این حادثه تروریستی زمانی اتفاق افتاده است که یک موتورسوار بمبی را به طرف ماشین این دانشمند کشورمان پرت می کند.

خبرگزاری سی بی اس نیز با بیان اینکه این حادثه چندمین اقدام تروریستی از این نوع در چند سال گذشته است اعلام کرد که مسئولان جمهوری اسلامی ایران از برخورد قاطعانه با مسئولین چنین حوادثی خبر داده اند.
سایر خبرگزاری های بین المللی نیز چون راشا تودی، دوچه وله، شین هوا و همچنین یورو نیوز نیز در اخبار ماهواره ای خود خبر ترور دانشمند هسته ای کشورمان را بازتاب دادند.

پرس تی وی نیز شهادت دانشمند هسته ای کشورمان را پوشش داده و اعلام کرده است که نیروهای امنیتی هم اکنون در محل حادثه حضور دارند و مشغول تحقیقات تکمیلی در مورد نحوه به وقوع پیوستن حادثه می باشند.

صبح امروز دانشمند هسته ای کشورمان در نیروگاه نطنز واقع در شهر اصفهان هدف حمله تروریستی قرار گرفت و در جلوی دانشگاه علامه طباطبایی براثر انفجار خودروی سواری اش به شهادت رسید.

تاکنون هیچ گروه تروریستی مسئولیت این حادثه را به عهده نگرفته است. این چندمین باری است که در چند سال گذشته دانشمندان هسته ای کشورمان بر اثر حملات تروریستی به شهادت می رسند.