به گزارش افکارنیوز،

فرید موسوی؛ سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره بحث اعزام برخی نمایندگان به روسیه و اینکه آیا وزارت ورزش و جوانان از آنها دعوت کرده است به این سفر بروند یا خودشان می خواهند به کشور میزبان جام جهانی سفر کنند به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فراکسیون ورزش که به هیچ وجه وارد این ماجرا نشده است بلکه کمیسیون فرهنگی طبق روال گذشته برخی نفرات را مشخص کرده بود. دیروز از سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره بحث اعزام نمایندگان سوال کردم که او جواب داد هیچ درخواستی از وزارت ورزش برای اعزام نمایندگان مطرح نشده است.

او افزود: در کل این امر بحثی حاشیه ای و بی اهمیت است. در کشورمان مسائل بسیار مهم تری از سفر ۴ نماینده به روسیه برای تماشای بازی های جام جهانی وجود دارد. درست نیست آن مسائل مهم را کنار بگذاریم و روی حضور نمایندگان در روسیه تمرکز کنیم. این موضوع هم بدون اینکه در مجلس مطرح شود، در تعطیلات مطرح شده بود. وقتی امری که موضوعیتی ندارد در رسانه ها مطرح شود احتمال دارد مباحث دیگری هم در این فضا به وجود بیاید. در کل بسیاری از مسائلی که در روزهای اخیر شنیدید شایعه است.

 

موسوی درباره ادعای وزارت ورزش و جوانان مبنی بر اینکه قرار است نمایندگان مجلس به روسیه سفر کنند، تصریح کرد: اگر قرار بر چنین امری باشد باید درخواستی از سوی وزارت ورزش و جوانان ارائه شود. طبق اطلاع من تاکنون چنین درخواستی به مجلس واصل نشده است. درصورتی هم که درخواستی به دست ما برسد روی تامین هزینه هایش فکر می کنیم.