به گزارش افکارنیوز،

سیدجواد ابطحی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه صبح امروز (سه‌شنبه 22 خرداد) این فراکسیون، اظهار داشت: بررسی و ارزیابی مواضع اتخاذ شده از سوی اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس برای اجلاسیه سوم در دستورکار امروز فراکسیون قرار داشت.

وی با بیان اینکه در این جلسه درباره اقدام آقای حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون مبنی بر کناره‌گیری وی از کاندیدای ریاست مجلس به نفع آقای لاریجانی بحث و تبادل نظر شد، افزود: اکثریت اعضای فراکسیون اقدام و مواضع آقای حاجی‌بابایی در این‌باره را تأیید کردند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه بررسی مسائل اقتصادی، گرانی کالا‌ها و اجناس نیز در دستورکار این فراکسیون قرار داشت، اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد از کارشناسان مربوطه برای بررسی مسائل اقتصادی، گرانی اجناس و کالا‌ها به منظور بررسی این وضعیت و ارائه راهکار‌های کاربردی دعوت به عمل آید.

ابطحی با تاکید بر اینکه  قرار است جلسات فراکسیون با صاحبنظران حوزه اقتصادی برای تدوین و ارائه طرح‌های ضربتی برای حل مشکلات اقتصادی و از جمله ایجاد اشتغال  و گرانی‌کالا‌ها ادامه داشته باشد، تصریح کرد: در این جلسه همچنین در مورد ارائه پیشنهاد‌هایی برای اصلاح بند‌ها و تبصره‌هایی از برنامه بودجه سال جاری به منظور حل معضلات اقتصادی بحث و تبادل نظر شد.