به گزارش فارس، آیتالله سید هاشم حسینیبوشهری بعد از ظهر امروز در نخستین سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام شهرستان جم اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز به روز به سمت پیشرفت و تعالی حرکت کرده و با وجود تبلیغات دشمنان، شاهد موفقیت روزافزون نظام هستیم.
وی افزود: پیشرفت‌های امروز مرهون خون شهداست و باید در هر شرایطی پاسدار خون شهدا باشیم.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی به توطئه‌های دشمنان برای تحریم انتخابات توجه ندارند بلکه با اشاره رهبر معظم انقلاب در همه صحنه‌ها بویژه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضوری دشمن‌شکن خواهند داشت و بار دیگر دشمن را ناکام می‌کنند.
حسینی بوشهری تصریح کرد: دشمنان فکر می‌کنند، اگر اعلام تحریم انتخابات کنند مردم ایران به آنها توجه می‌کنند، این درحالی است که براساس تجربه و سابقه مردم ایران، خیال دشمن در این زمینه باطل است.
وی به تبلیغات دشمن برای تضعیف نظام اشاره کرد و یادآور شد: امروز هزینه تبلیغات مسموم دشمن برای فریب جوانان ایرانی از پول تسلیحات نظامی آنان بیشتر است و خانواده‌ها باید مراقب فرزندان خود باشند.
حسینی‌بوشهری بیان کرد: دشمن می‌خواهد اعتقادات مردم ایران را سست کند، اما مردم ایران ولایتمدار و پشتیبان ولایت هستند و با بصیرت‌افزایی این توطئه‌ها در آنها کارگر نخواهد افتاد.
وی اضافه کرد: اگر چه در فتنه ۸۸ برخی افراد و خواص بی‌بصیرت فریب دشمنان را خوردند و از انقلاب و نظام ریزش کردند اما به فرموده رهبر معظم انقلاب، رویش‌هایی به مراتب بیشتر در نظام آغاز شده که در اعتکاف‌ها، احیاها، عزاداری‌ها و راهپیمایی‌ها شاهد آنها هستیم.
نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهدای این سرزمین انسانهای بابصیرتی بودند که با تقدیم خون خود از دین و نظام جمهوری اسلامی محافظت کردند و باید روحیه شهادتطلبی و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داریم.