به گزارش افکارنیوز،

اسداللّه عباسی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تاکنون دولت برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی لایحه‌ای به مجلس ارائه نکرده است، گفت: وکلای ملت در تعطیلات دو هفته‌ای پارلمان این نگرانی را دارند که دولت در این زمان اقداماتی را  بدون اطلاع قوه مقننه انجام دهد.

وی ادامه داد: دولت در چند ماه گذشته تصمیمات اشتباهی درباره بازار ارز و سکه اتخاذ کرد که نتیجه آن ایجاد التهاب در این بازارها بود، امروز ما نگران این هستیم که این تصمیمات در تعطیلات مجلس بار دیگر تکرار شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس همچنان در انتظار ارائه لایحه از سوی دولت برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است، افزود: حتی نمایندگان در شرایط نامناسب اقتصادی سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود را یک هفته به تعویق انداختند تا دولت لایحه‌ای را به مجلس ارائه کند اما این اتفاق رخ نداد و وکلای ملت با نگرانی درباره اقدامات دولت درباره مسائل اقتصادی کشور به حوزه‌های انتخابیه خود رفتند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس انتظار می‌رود دولت هر چه زودتر نسخه شفابخشی برای اقتصاد بنویسد و به مجلس ارائه کند، اظهار داشت: اوضاع اقتصادی در کشور چندان مناسب نیست و باید دولت و مجلس امروز دست در دست هم برای گذر از این گردنه سخت چاره‌ای بیندیشند. در همین راستا دولت باید هر چه سریعتر برنامه‌های خود را به مجلس اعلام کند.