به گزارش افکارنیوز،

دویست‌ و‌ سی‌و‌یکمین جلسه علنی مجلس شورای‌اسلامی صبح امروز (یکشنبه14 مرداد)، دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رئیس قوه مقننه و با حضور 231 تن از نمایندگان آغاز شد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس دستورکار امروز مجلس را به شرح زیر قرائت کرد:

**بررسی تقاضای جمعی از نمایندگان مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی.

**بررسی رد تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه ساخت و ساز و هزینه‌ها و مدیریت نمایشگاه شهر آفتاب، نحوه تغییر کاربری‌ها و واگذاری املاک شهرداری تهران به ویژه بوستان مادر.

**بررسی تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ باختر به بخش خصوصی.

**بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان.

**بررسی شور دوم طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی.

**ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون آموزش،‌تحقیقات و فناوری در مورد طرح یک ‌فوریتی اصلاح بند(الف) ماده(90) قانون‌ برنامه ‌پنجساله ششم ‌توسعه ‌اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران.

**گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح صدور چک.

**ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح یک‌ فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش‌ و پرورش‌ با اصلاحات‌ و الحاقات بعدی.

**گزارش‌کمیسیون‌ تدوین ‌آیین‌نامه ‌داخلی ‌مجلس ‌در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌ شورای اسلامی.

**سوال خدیجه ربیعی نماینده بروجن از مسعود کرباسیان وزیراقتصاد و امور دارایی در دستورکار نمایندگان قرار دارد.

به گزارش تسنیم، نمایندگان پیش از آغاز جلسه علنی، جلسه غیرعلنی داشتند که در این جلسه درباره دلایل افزایشقیمت ارز و سکه بحث و تبادل نظر کرده و تصمیماتی را اتخاذ کردند.