به گزارش افکارنیوز،

محمد عزیزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امرو ز(یکشنبه، 14 مرداد) پارلمان که پیش از جلسه علنی برگزار شد،گفت: در این جلسه درباره وضعیت اقتصادی کشور بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: در جلسه غیرعلنی مجلس مطرح شد که همه قوا و مسئولان باید با همدلی و همفکری، کمک‌های لازم و مؤثر برای برون‌رفت از شرایط فعلی اقتصادی کشور را انجام دهند.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره  در مجلس تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه، موضوعاتی پیرامون تصمیمات جدید ارزی مطرح و گفته شد که این مسئله روز گذشته در نشست سران قوا مورد بررسی قرار گرفته و فردا (دوشنبه، 15 مرداد) رونمایی می‌شود.

عزیزی گفت: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، آقای لاریجانی، رئیس قوه‌مقننه، جزئیاتی از بسته جدید ارزی را تشریح کرد و اعلام کرد  ارز پتروشیمی‌ها طبق این بسته وارد بازار می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: استنباط ما به عنوان نمایندگان مجلس این است که قضیه افزایش بی‌رویه نرخ ارز و کالاهای اساسی، ختم به خیر می‌شود و افزایش قیمت کاذبی که در کالاها ایجاد شده از طریق بسته جدید ارزی، اصلاح خواهد شد.