به گزارش افکارنیوز،

سیدابوالفضل موسوی بیوکی ، در خصوص سوال از رئیس جمهور، اظهار داشت: همانطور که مسائل اقتصادی بر مردم فشار می‌آورد ، آن‌ها نیز اعتراضات را به نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی منتقل می‌کنند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چندین بار از رئیس مجلس خواستیم تا رئیس جمهور در مجلس حضور یابد و توضیحات خود را در خصوص شرایط کشور مطرح کند، من یکی از مراجعه کنندگان به رئیس مجلس بودم که ایشان گفتند، آقای رئیس جمهور به خارج از کشور سفر می‌کنند و بعد از آن هم آقای روحانی در مجلس حاضر نشد.

هر چند که فراکسیون امید حامی دولت است ولی این موضوع دلیل نمی‌شود که از رئیس جمهور سوال نکنیم

وی افزود: من بعنوان عضو فراکسیون امید مجلس به آقای عارف گفتم که مردم از ما نمایندگان انتظار دارند، هر چند که فراکسیون امید حامی دولت است ولی این موضوع دلیل نمی‌شود که از رئیس جمهور سوال نکنیم.

موسوی بیوکی ادامه داد: حضور رئیس جمهور در مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، هم برای مردم خوب است و هم نمایندگان توجیه می‌شوند که این درخواست نیز به نتیجه نرسید.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در نهایت به سوال از رئیس جمهور رسیدیم که حق نمایندگان است، آقای روحانی نیز باید از این فرصت استفاده کند و صحبت های خود را بی‌پرده با مردم در میان بگذارد و مردم نیز مشکلات را متوجه می‌شوند.