به گزارش افکارنیوز،

 روزنامه های صبح امروز ایران در سرمقاله های خود به مهمترین مسایل روز کشور و جهان پرداخته اند که گزیده آنها در ذیل می آید:

نیاز ما، انقلاب در مدیریت

«ایران از جنبه تهدید خارجی و تهدید اجتماعی، فرهنگی و امنیتی مشکل ندارد چه رسد به اینکه بحران داشته باشد، مشکل ایران، مشکل مدیریتی است» این یک جمعبندی است که می‌توان با آن موافق یا مخالف بود اما نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

تزریق واکسن شفاف‌سازی در وزارت کار

وزارت کار یکی از وزارتخانه‌هایی که صرفاً بر مجموعه دارایی‌های دولت مدیریت نمی‌کند، بلکه بخش زیادی از اموال و دارایی‌های تحت مدیریت این مجموعه متعلق به نیروی کار و بازنشستگان و مستمری‌بگیران می‌باشد.

انتخابات را برای ما گذاشته‌اند!

دشمن آشکارا سعی دارد با سوار شدن بر نارضایتی‌‌های مردمی از دولت تنبل و بهانه‌جوی روحانی، مام عزیز وطن را درگیر جنگ‌‌های خیابانی و محل تاخت‌وتاز ضدانقلاب و مزدوران خود کند تا بلکه رویای بالکانیزه یا سوریه‌‌سازی ایران را پس از ۴۰ سال توطئه محقق کند.

حقارت سازمان ملل در یمن

انتشار اخبار تلخ و تکان دهنده مربوط به شهادت مظلومانه ۵۷ دانش آموز یمنی و زخمی شدن ۷۷ نفر در حمله موشکی عربستان به اتوبوس حامل دانش آموزان بی گناه، خشم جامعه جهانی را از سیاستمداران و نظامیان متوحش سعودی و حامیان ریاض برانگیخته است.