به گزارش افکارنیوز،

محمد ابراهیم رضایی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌ها در ابوکمال، اظهار داشت: سپاه پاسداران با عملیات موشکی امروز انتقام خون شهدای اهواز و مردم بی‌گناه را گرفت.

وی افزود: پیش از این مسئولان جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده بودند که هرکسی کوچکترین رفتار سوی نسبت به ایران داشته باشد و به دنبال ناامنی و آسیب زدن به مردم باشند، قطعا سیلی محکمی خواهد خورد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با تاکید بر اینکه انتقام خون شهدای حادثه تروریستی اهواز مطالبه مردم از نیروهای مسلح بود، ادامه داد: اقدام انقلابی سپاه پاسداران بیانگر اقتدار و قدرت نیروهای مسلح ایران است.

رضایی با بیان اینکه حمله موشکی امروز اخطاری به تمامی گروه‌های تروریستی و حامیان‌ آنها بود، ادامه داد: این اقدام سپاه پاسداران امری ضروری بود که قطعا مورد حمایت مردم است و بازتاب مثبتی در جامعه دارد.

نماینده خمین در مجلس با بیان اینکه عملیات امروز سپاه پاسداران دو پیام مهم برای دشمنان کشور داشت، تصریح کرد: اولا بیانگر اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی و نظامی کشور بر فعالیت‌ها و مراودات این گروه‌ها است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: این عملیات همچنین توان و قدرت نیرو‌های مسلح و دقت و قدرت موشکهای ایران را به رخ همه دشمنان کشید تا همه بدانند اگر در هر گوشه‌ای از خاک این کشور اقدام به ناامنی کنند با پاسخ کوبنده مواجه می‌شوند.