به گزارش افکارنیوز،

مهدی چمران نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، با اشاره به پاسخ کوبنده سپاه به عملیات تروریستی 31 شهریور ماه اظهار داشت: در مدتی که این عملیات صورت گرفت اشراف اطلاعاتی سپاه به محل تجمع تروریست‌ها خود بسیار ارزشمند است.

وی افزود: توانستند در فرصت کوتاهی محل تجمع این تروریست‌ها را پیدا کنند و این نشان از آمادگی عملیاتی سپاه است.

چمران با بیان اینکه آمادگی عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و سرعت عملیاتی بسیار در انجام این عملیات تأثیرگذار بود، گفت: سرعت عملیاتی داریم و زودتر از این هم می‌توان انجام داد ولی اطلاعات باید کامل باشد تا بتوان یک عملیات دقیق انجام داد و در این عملیات اطلاعات بسیار دقیق بود.

نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این گوشمالی مقدماتی است و باید منتظر گوشمالی شدیدتری باشیم، تصریح کرد: پیام این حمله برای کشورهای حامی این تروریست‌ها این است که ما قدرت تقابل با آنان را به خوبی داریم ولی اگر جمهوری اسلامی ایران نجابت به خرج می‌دهد و مواضع آنها را هدف قرار نمی‌دهد، بحث دیگری است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به طور کلی باید روی این مسئله هم فکر شود که در شرایطی که یک عده فریب‌خورده جایی جمع شده و عملیات می‌کنند ما آنها را بزنیم یا کشورهایی که رسماً‌ اعلام می‌کنند ما از این گروه‌ها حمایت می‌کنیم. این باید مورد توجه و بررسی قرار گیرد چون کشوری که از یک گروه تروریستی رسماً‌ اعلام حمایت می‌کند آن کشور خود می‌بایست مورد بررسی قرار بگیرد و شاید روزی فرا برسد که مستقیماً این کشورها مورد هدف قرار گیرند.