به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جزئیات جلسه غیرعلنی صبح امروز(سه‌شنبه، 10 مهر) پارلمان، گفت: در این جلسه، محمود علوی وزیر اطلاعات گزارشی درباره ابعاد حادثه تروریستی اهواز که در مراسم رژه نیروهای مسلح در 31 شهریور سالجاری رخ داد، به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: قرار است در این جلسه، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور نیز گزارشی درباره این حادثه و اینکه چه اتفاقاتی در آن روز افتاده به نمایندگان ارائه می‌کند.

نماینده مردم جهرم در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: پس از ارائه گزارش از سوی وزرای اطلاعات و کشور و نیز مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح، قرار است تعدادی از نمایندگان به بیان نظرات خود در این باره بپردازند، همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس نیز قرار است در این زمینه مباحثی را مطرح کند.

همچنین سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس نیز گفته است که در این جلسه، مدیرکل اطلاعات استان خوزستان نیز گزارشی از ابعاد حادثه تروریستی اهواز به نمایندگان مجلس ارائه کرده است.

صبح روز شنبه(31 شهریور 97) مصادف با آغاز هفته دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز مورد حمله تروریستی قرار گرفت که بر اثر این حادثه، 25 تن شهید و حدود 70 تن زخمی و مجروح شدند.