به گزارش افکارنیوز،

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: انتقام از دشمنان بر حسب عمل ابتدایی که از سوی آن‌ها سر می‌زند، در یک پروسه مشخص تعیین می‌شود و ممکن است این پروسه محدود به انجام یک عملیات نشود و ادامه‌دار باشد.

سردار شادمانی سردار «علی شادمانی» با اشاره به پاسخ موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه به اقدام تروریستی روز ۳۱ شهریور در اهواز که منجر به هلاکت حداقل ۴۰ نفر از تروریست‌ها و سرکردگان آنها در شرق رود فرات واقع در خاک سوریه شد، اظهار کرد: انتقام از تروریست‌ها بر حسب عمل ابتدایی که از سوی آن‌ها سر می‌زند، در یک پروسه مشخص تعیین می‌شود و ممکن است این پروسه محدود به انجام یک عملیات نشود و ادامه‌دار باشد.


وی با بیان اینکه ما آماده هستیم که در برابر هر تهدیدی پاسخ متقابل از نوع سخت و ویرانگر بدهیم، تاکید کرد: امنیت مردم ایران اسلامی قابل معامله نیست و مادامی که تهدید از ناحیه هر دشمنی وجود داشته باشد، پاسخ ما نیز دندان‌شکن خواهد بود.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) همچنین با اشاره به فاصله سه مایلی تروریست‌های مورد هدف هوافضای سپاه با پایگاه نظامی آمریکا در خاک سوریه، گفت: فاصله سه مایلی پایگاه آمریکایی‌ها با تروریست‌ها، این سوال جدی را به وجود می‌آورد که همکاری‌های این دو در خاک سوریه چگونه است و چرا تا کنون شاهد هیچ اقدام از سوی آمریکایی‌ها ضد این تروریست‌ها نبوده‌ایم؟

سردار شادمانی در پایان با اشاره به حضور غیرقانونی نظامیان آمریکایی در خاک سوریه گفت: با توجه به اینکه دولت قانونی سوریه هیچ‌گاه از آمریکایی‌ها برای حضور نظامی در خاک کشورشان دعوت نکرده‌ است، باید از آمریکایی‌ها پرسید که اگر کشور دیگری قوای نظامی خود را در داخل خاک آمریکا پیاده و مستقر کند، واکنش آمریکایی‌ها چگونه خواهد بود؟