به گزارش افکارنیوز،

سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای به سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به وی تبریک گفت.

متن پیام فرمانده کل سپاه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای سردار اشتری

هفته نیروی انتظامی ، موسم تجلی و تبلور عزت و صلابت نیرویی مومن، انقلابی و ولایتی است که هماره با حفظ و تقویت روحیه معنوی، آمادگی و ارتقاء توان و قابلیت های روزآمد انتظامی و امنیتی و با عزمی راسخ وتوانمدتر از گذشته به عنوان سازمانی مقتدر و قابل اتکاء در مقابله با اشکال جدید تهدیدات سازمان یافته مزدوران و ایادی اجانب و نظام سلطه و در امنیت بخشی به ایران اسلامی خوش درخشیده و اینک به عنوان یکی از نمادهای اقتدار نظام اسلامی به شمار می رود.

امروز به حمدا... نیروی انتظامی با برخورداری از فرماندهی هوشیار، انقلابی و ولایتمدار و کارکنانی شجاع و خدوم با تکیه بر آموزه های دینی و ارزشی توانسته است حول محور ولایت با هم افزایی، همدلی و انطباق پذیری با دیگر نهادهای نظامی و امنیتی، صفحاتی جدید از قدرت هوشمند جمهوری اسلامی را در حوزه امنیت داخلی و مرزی رقم زده و نقش خود را در پیشبرندگی و تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی بیش از گذشته برجسته نماید.

اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و مجاهدت های خالصانه و بی دریغ غیور مردان آن نیرو، این هفته خجسته را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال عزت و تداوم توفیقشان در راستای تحقق تدابیر و فرامین فرمانده معزم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) رامسئلت می کنم.

سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی