به گزارش افکارنیوز،

شهاب نادری اظهار داشت: در شرایطی که طرح استیضاح محمد شریعتمداری در مجلس مطرح است، شنیده ایم که می خواهند او را جابجا کنند و به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کنند که این کار توهین به نمایندگان و مجلس است.

وی در ادامه افزود: معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام اشتباهی است و در شرایطی که طرح استیضاح وی در مجلس مطرح است، این اقدام بار منفی ایجاد می کند.

نادری با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت و وزرا باید توانمند باشند و قدرت تصمیم گیری داشته باشند، گفت: در این بحرانی که برای کشور پیش آمده باید تیم اقتصادی دولت، تیمی توانمند، کارآمد، شجاع و با شهامت باشد و بتواند تصمیم گیری کند و حداقل باید پشت سر وزرای اقتصادی فکر و ایده بزرگی وجود داشته باشد، نه اینکه با عملکرد خود کشور را قفل کنند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی در مجلس عنوان کرد: کابینه باید به شکلی چیده شود که به نفع مردم و کشور کار کند نه اینکه فقط منافع فردی و گروهی عده ای در نظر گرفته شود. در واقع حرف نمایندگان مجلس این است که وزرایی در کابینه به کار گرفته شوند که کارآمد و توانمند باشند.

نادری با بیان اینکه باید از ظرفیت های مختلف موجود در کشور در کابینه استفاده شود، گفت: رییس جمهور به رغم وعده هایی که در زمان انتخابات داد، از ظرفیت اقوام و مذاهب مختلف در کابینه استفاده نکرده و انتظار ما این است که حتما این کار را انجام دهد.