به گزارش افکارنیوز،

پرویز سروری درباره دیدار احتمالی رئیس‌جمهور با شخصیت‌های اصول‌گرا، با بیان اینکه فکر می‌کنم رئیس جمهور، اساساً راه خطا را در پیش گرفته است، گفت: آقای روحانی برای اینکه بتواند جلسات مستمر خود با اصلاح‌طلبان را توجیه کند، می‌خواهد جلسه با اصول‌گرایان را ترتیب دهد.
وی ادامه داد: پیشنهاد من به آقای روحانی این است که برای مشکلات کشور، جلسه بگذارند و از همه نخبگان و جناح‌ها درخواست کنند که برای برون‌رفت از وضعیت کنونی، راه‌کارهای خود را ارائه دهند، امّا اقدامات و برخوردهای سیاسی، آورده‌ای برای کشور ندارد.
دبیرکل جمعیت رهپویان با بیان اینکه فکر نمی‌کنم درست باشد در وضعیتی که مردم با مشکلات اقتصادی روبه‌رو هستند، بنشینیم و با رئیس‌جمهور از مسائل سیاسی و جناحی حرف بزنیم، اظهار داشت: لوکوموتیوی که آقای روحانی بر روی این ریل قرار داده، به ناکجاآباد خواهد رسید.

سروری ادامه داد: آن چیزی که برای حل مشکلات کشور ضروری است، وجود نگاه کارشناسی است، نه بحث اصلاح‌طلب- اصول‌گرا. 

وی با بیان اینکه جناح‌های مختلف باید راه‌کارهای خود را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی ارائه دهند و رئیس‌جمهور هم گوش شنوا داشته باشد، اظهار داشت: متأسفانه این گوش شنوا، تا کنون کم‌تر وجود داشته اشت. 
عضو سابق شورای شهر، اقداماتی نظیر جلسه با اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان را ظرفیت‌سوزی و وقت‌کشی دانست و افزود: این اقدامات، به معنای از بین بردن فرصت‌هایی است که می‌تواند به نفع مشکلات مردم باشد؛ یعنی افتادن دولت در رینگ سیاسی و جناحی که من امروز آن را مناسب نمی‌بینم.
سروری افزود: البته ما اصول‌گراها اگر خدمت رئیس‌جمهور برسیم، حتماً تلاش خواهیم کرد نکاتی را مطرح کنیم که بتواند به رون‌رفت از وضعیت کنونی و حل مشکلات معیشتی کشور منجر شود.