به گزارش افکارنیوز،

علی کُرد نماینده مردم خاش و میرجاوه؛ درباره آخرین اخبار ربوده شدن تعدادی از بسیجیان و مرزبانان میرجاوه، اظهار کرد: دیروز حوالی ساعت 4 به بعد گروهکی به نام جیش العدل با استفاده از ترفندهای نفوذی و شرایط بد آب و هوایی اقدام به ربودن 12 نفر از پرسنل پاسگاه میرجاوه کردند.

وی افزود: به محض وصول این خبر، نیروهای مسلح مرزی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولان امنیتی استان در منطقه حادثه حضور یافتند و توانستند درباره محل اسکان گروهک فوق اطلاعات کافی را کسب کنند.

کُرد تصریح کرد: مسئولان کشور پاکستان هم توسط نیروهای امنیتی سیستان و بلوچستان احضار و تذکرهای لازم به آنها داده شده است، همچنین سفیر پاکستان در تهران توسط دستگاه دیپلماسی فراخوانده شده تا همکاری‌های لازم برای آزادی 12 سرباز ربوده شده انجام شود.

نماینده مردم میرجاوه تاکید کرد: با شناسایی دشمنان می‌توانستیم عملیات آزاد سازی سربازان را در 24 ساعت به پایان برسانیم اما باتوجه به اینکه زنده ماندن سربازان برایمان مهم بود، صبر کردیم، به طور حتم در ساعات آینده اخبار خوبی درباره آزادی سربازان میرجاو‌ه‌ به مردم خواهیم داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: هفته آینده نمایندگان استان سیستان و بلوچستان و کمیسیون امنیت ملی این موضوع را در مجلس شورای اسلامی بررسی خواهند کرد.