به گزارش افکارنیوز،

سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه، صبح امروز (دوشنبه 30 مهرماه) در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران با بیان اینکه همکاری و همدلی تمام مسئولان برای تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی ستودنی است، اظهار داشت: روند تردد زوار در  پایانه مرزی مهران به خوبی برقرار بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به طوفان شب گذشته و خسارتی که ناشی از آن به موکب‌های پایانه مرزی وارد شد، افزود: سپاه این آمادگی را دارد برای موکب‌های خدمات‌رسانی سیلو ایجاد کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در بحث مسائل امنیتی همه چیز در مرز مهران تحت کنترل است و به‌حمدالله مشکلی در این خصوص وجود ندارد، گفت: طرح جامعی برای خدمات رسانی به زوار اربعین در بخش‌های مختلف باید در این منطقه اجرا شود.

سردار سلامی در ادامه تصریح کرد: مسئولان زمینه خدمات رسانی بیشتر مردم در پایانه مرزی و موکب‌ها را فراهم کنند و در این زمینه سپاه هم همکاری و مساعدت خواهد کرد.

وی در پایان اظهار داشت: باید نقاط قوت و ضعف مرز شناسایی شده و مسئولان از تجربیات سال‌های گذشته برای خدمات رسانی بهتر و تسهیل در تردد زائرین در سال‌های آتی استفاده کنند.