به گزارش افکارنیوز،

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه با اشاره به اینکه سال‌های پیش هم از مرز چذابه بازدید داشته‌ام، اظهار کرد: امسال، امکانات ایجاد شده در این پایانه مرزی قابل مقایسه با گذشته نیست و فضا بسیار مناسب‌تر شده، خدمات و امکانات بسیار سهل‌تری در اختیار زوار قرار می‌گیرد. طرح جامع هم اجرا شده که در دو سه سال آینده کامل‌تر می‌شود.

وی ادامه داد: ایجاد فاصله میان موکب‌ها تا پایانه مرزی از سویی فرصت خوبی برای کنترل بهتر مرز ایجاد کرده و از سوی دیگر موجب شده که مردم راحت‌تر مسیر را طی کنند.

وزیرکشور خاطرنشان کرد: آب یک مشکل اساسی در سال‌های گذشته بود و اکنون با عملیات انجام شده، آب به این منطقه رسیده است. همچنین برای جاده‌ها هزینه شده و اکنون دسترسی به مرز راحت‌تر شده است.

رحمانی فضلی تصریح کرد: امکانات سال به سال بیشتر می‌شود و امیدوارم با توجه به زیرساخت‌هایی که در چذابه با کمک همه مسئولان به‌ویژه استاندار خوزستان ایجاد شده است، زوار بیشتری از این مسیر تردد کنند.

وی در پایان گفت: برای سال بعد باید برنامه‌ریزی کنیم تا توزیع زوار به گونه‌ای باشد که چذابه سهم بیشتری در تردد زوار اربعین داشته باشد تا از این ظرفیت ایجاد شده در این پایانه مرزی خوب استفاده شود.