به گزارش افکارنیوز،

راهپیمایی اربعین نشانگر صحنه باشکوهی از عشق و ارادت مردم به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است و هر ساله میلیون‌ها نفر از مسلمانان جهان خود را به کشور عراق رسانده و در این راهپیمایی باشکوه و بافضیلت  شرکت می‌کنند.

در همین راستا محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شهردار اسبق تهران در این مراسم شرکت کرده و با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به دلیل عاشقانه گردهمایی مردم در راهپیمایی اربعین اشاره کرد.

قالیباف در اینستاگرام نوشت:

"عشق حسین، همه ما را دور هم جمع کرده است. اینجا همه چیز مردمی است، مردم در خدمت مردم هستند. حسین(ع) حکمران دلهاست و همه فارغ از جایگاه و ملیت و سن و جنس،عازم به سوی او هستند. چیزی که در زیارت اربعین همه جا به چشم می‌آید و جز پشت پرده اشک بر حسین(ع) ناپدید نمی‌شود، فوج فوج مردمی هستند که از هر ملیت و طبقه و سنی، برای عرض ارادات، برای اعلام بیعت و‌ لبیک به ندای حسین (ع) به راه افتاده‌اند. عده‌ای ماحصل یک سال فعالیت‌شان را کنار گذاشته‌اند برای پذیرایی از زوارالحسین، عده‌ای بی‌شماری هم از جاهای مختلف دنیا، از خانه و زندگی روزمره کنده‌اند و‌ به جاده زده‌اند تا قلب‌شان در جوار حسین آرامش بگیرد و قوتی بگیرند برای یک سال حسینی زیستن. "

روایت قالیباف از پیاده روی اربعین +تصویر