به گزارش افکارنیوز،

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: مسئولان سیاسی و همچنین دو ملت ایران و عراق، طی ماه‌های گذشته هوشمندانه و آگاهانه با توطئه‌های خباثت‌آمیزانه و تفرقه‌افکنانه دشمنان مقابله کردند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویانی زدند که چند ماه تلاش کردند با شایعه‌پراکنی‌ها و دروغ‌های‌شان، رابطه دیرینه مردم ایران و عراق را خراب کنند.

سردار «اسماعیل کوثری» ، با اشاره به ناکام ماندن توطئه‌های چند ماهه دشمنان در زمینه حضور کمتر زوار ایرانی در مراسم اربعین امسال در عراق، اظهار کرد: دشمنان اصلا شناختی به مردم ما ندارند و تحلیل‌ها و توطئه‌های آن‌ها به خاطر این عدم شناخت، هیچ‌گاه به نتیجه نمی‌رسد.

وی افزود: دشمنان خیال می‌کنند بخاطر جنگ ۸ ساله دهه ۶۰، مردم ایران و عراق از یکدیگر کینه به دل دارند در حالی که همه می‌دانند عامل آن خباثت، صدام و کشور‌های مستکبر بودند.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه تاکید کرد: مردم ایران و عراق نه تنها کینه و کدورتی از یکدیگر به دل ندارند، بلکه دوستی و رفاقت آن‌ها به سبب وجود عتبات عالیات در این دو کشور، هر روز بیشتر از گذشته می‌شود.

سردار کوثری در پایان گفت: مسئولان سیاسی و همچنین دو ملت ایران و عراق، طی ماه‌های گذشته هوشمندانه و آگاهانه با توطئه‌های خباثت‌آمیزانه و تفرقه‌افکنانه دشمنان مقابله کردند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویانی زدند که چند ماه تلاش کردند با شایعه‌پراکنی‌ها و دروغ‌های‌شان، رابطه دیرینه مردم ایران و عراق را خراب کنند.