به گزارش افکارنیوز،

حسین امیرعبداللهیان، تجاوز ددمنشانه اخیر نیروهای رژیم صهیونیستی به غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و همچنین ویرانی مناطق مسکونی و ساختمان رادیو و تلویزیون الاقصی شد را به شدت محکوم کرد.

حق بازگشت و رفع اشغالگری از حقوق مسلم فسلطینیان است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در ادامه تداوم محاصره غزه و محروم کردن ملت مظلوم فلسطین از داشتن حقوق اولیه را عامل استمرار تنش در غزه دانست و افزود: حقوق مسلم مردم فلسطین در دفاع از «حق بازگشت» و «رفع اشغالگری» از سرزمین های اشغالی باید رعایت شود.

وی در ادامه توان و قدرت بازدارندگی موشکی و حمایت مردمی از مقاومت را رمز پیروزی و پایداری ملت فلسطین در مقابل اشغالگران توصیف و اظهار کرد: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی تردید صهیونیست ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.

پایان زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیستهای کودک‌کش

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بر همین اساس تصریح کرد: زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست های کودک کش  به پایان رسیده و در مرحله جدید مقاومت فلسطین گام های مهمی برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس بر می دارد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در پایان ضمن تاکید بر حمایت از ملت فلسطین از مجامع جهانی و سازمان های بین المللی خاطرنشان کرد: این مجامع باید با محکوم کردن جنایات ضد انسانی صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی از حقوق اولیه ملت فلسطین حمایت کنند.