به گزارش افکارنیوز،

آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده، ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان، مسئولین و مدیران استانی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی در این مراسم نعمت انقلاب اسلامی و ولایت را از بزرگترین نعمات خداوند به ملت ایران اسلامی برشمرد و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران موجودیت و شاخص‌های ابرقدرتی دشمنان را با مشکل جدی مواجه کرده است.

اهم سخنان حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی بدین شرح است:

*انقلاب اسلامی برغم تمامی توطئه ها، فتنه‌ها و تلاش‌های جبهه استکبار، هرگز توقف نداشته و امروز دشمنان بر این مهم اذعان دارند که این انقلاب الهام بخش مرگ تدریجی آنان را رقم زده است. 

*انقلاب اسلامی امانتی است که ماندگاری آن مرهون خون شهدا، مجاهدت و ایستادگی امت و رهبری یک راهبر و امام می‌باشد، اینکه می‌بینیم جبهه استکبار در مقابل انقلاب اسلامی صف آرایی کرده، نشان دهنده این است که انقلاب زنده است و در حال پیشروی وحرکت است و مرگ تدریجی استکبار را به تعبیر خودشان رقم زده است، به همین خاطر انقلاب نیاز به پاسداری دارد.

*حفظ انقلاب، شکر نعمت انقلاب اسلامی است، زنده و پویا بودن انقلاب دلیل دشمنی با آن است، چرا که اگر مرده و بی خاصیت بود دشمن نداشت به طوری که دشمنی استکبار با انقلاب به دلیل زنده بودن انقلاب و موفقیت و پیشرفت آن است.

*صدور انقلاب اسلامی علاوه بر الگو پذیری ملت‌ها، الگو پذیری دولت‌ها را به دنبال داشته و این عمده دلیل عصبانیت و تحریم‌های آمریکایی‌ها می‌باشد.

*حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را مشت محکمی بر دهان استکباربود، ملت ایران با حضور خود در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نشان دادند که حاضرند برای انقلاب خون داده و همیشه در صحنه باقی بمانند و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند.

* انقلاب اسلامی به دلیل آنکه دشمن دارد به محافظ، پاسدار و بسیجی تراز انقلاب نیاز دارد، تصریح کرد:دشمنان ما با اسلام و با روحیه جهادی و انقلابی گری مشکل دارد، چرا که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی استکبار را رقم زده است.

*انقلاب اسلامی سنگر‌های کلیدی جهان را فتح کرده و روحیه عدم تبعیت از استکبار را در جهان نهادینه کرده است، ملت ایران از فضا سازی‌ها، تحریم‌ها و توطئه‌های پوشالی دشمن و استکبار هراسی نداشته باشند؛ به فضل الهی با باور ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های داخلی و ایستادگی بر مشکلات فائق خواهیم آمد.