به گزارش افکارنیوز،

سیدحسین نقوی‌حسینی با اشاره به آشفتگی کاخ آل سعود بعد از قتل خاشقجی و احتمال سرنگون بن سلمان، گفت: حکومت آل سعود با قرار دادن بن سلمان در مسند قدرت، آبرویی برای خود باقی نگذاشته اند.

امروز افکار عمومی این سوال را از خود می‌پرسد که چگونه ممکن است یک جانی در رأس حکومت یک کشور باشد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه جنایت علیه خبرنگار سعودی با حمایت آمریکا و نقش آفرینی سران سعودی صورت گرفت، اظهار داشت: امروز افکار عمومی نسبت به جنایات آل سعود خدشه دار شده و مردم دنیا این سوال را از خود می‌پرسند که چرا یک جانی باید در رأس حکومت یک کشور باشد.

وی در ادامه با اشاره به جنایات سعودی‌ها در کشتار ۵ هزار کودک یمنی، عنوان کرد: امروز افکار عمومی خواستار برگزاری دادگاهی برای قاتلان جمال خاشقجی است، قاتلانی که هر روزه مشغول کشتار صد‌ها تن از مسلمانان در بسیاری از مناطق دنیا هستند.

نقوی حسینی ادامه داد: عرصه بین الملل تا به آنجا پیش رفته که قصد دارد ولیعهد سعودی را مجازات کند که در این مسیر ممکن است اتفاقات زیادی همچون تحریم عربستان، سرنگونی بن سلمان و یا چندین اتفاق دیگر رخ دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز ادامه کار محمد بن سلمان با چالش‌های زیادی روبرو شده و او را در یک سکوت رسانه‌ای فرو برده است، با این حال خواسته ما و مردم دنیا یک چیز است و آن محاکمه قاتل در محاکم بین المللی است.