به گزارش افکارنیوز،

 پرویز سروری عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر تعدادی از اصلاح‌طلبان که سعی در برائت از دولت روحانی دارند، اظهار داشت: من اصلاح‌طلبان را به دفاع از آقای روحانی و دولت او ارجاع می‌دهم. دفاع اصلاح‌طلبان، دفاعی تاکتیکی نبود بلکه به گونه‌ای بود که انگار از عالم غیب، ودیعه‌ای به ملت ایران رسیده و چنانچه این ودیعه را ارج ننهیم، نهایتا عذاب الهی بر ما نازل خواهد شد.   

وی افزود: چطور می‌شود قبول کرد کسانی که آنچنان از دولت آقای روحانی دفاع و حمایت کردند و از عملکرد ۴ ساله آن یک بهشت به تصویر کشیدند، امروز بیایند و بگویند که آن وضعیت جهنم بود و ما به دلیل ملاحظاتی، نتوانستیم اظهارنظر کنیم.  

سروری تصریح کرد: با نزدیک شدن به انتخابات آینده، اصلاح‌طلبان قصد دارند به دلیل ناکارآمدی دولت، سبد خود را از آن جدا کنند اما من فکر می‌کنم دیر شده و آقایان بسیار دیر از خواب بیدار شده اند.  

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان گفت: هیچ تردیدی وجود ندارد اگر سبد اصلاح طلبان وجود نداشت، حتما آقای روحانی امروز رئیس جمهور نبود؛ آقای روحانی و دولت او، محصول و مولود اصلاح طلبان است. اصلاح طلبان نمی توانند دامن خود را به این راحتی از مولود خود پاک کنند.