به گزارش افکارنیوز،

سرپرست استانداری سمنان، بابیان اینکه برنامه سفر رئیس‌جمهور به استان مشخص‌شده است، گفت: روحانی سه‌شنبه و چهارشنبه در این استان حضور خواهد داشت.

سعید ناجی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان ضمن بیان اینکه رئیس‌جمهور روز سه‌شنبه و چهارشنبه به این استان سفر خواهد کرد، تأکید کرد: این سفر برنامه‌های مختلفی دارد که ازجمله آن‌ها حضور در اجلاسیه سراسری نماز است که از سوی ستاد اقامه نماز کشور و استان سمنان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه اجلاسیه نماز با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز می‌شود، افزود: روحانی در این اجلاسیه به سخنرانی خواهد پرداخت.

مراسم استقبال روز سه‌شنبه صبح در شاهرود

سرپرست استانداری سمنان درباره استقبال از رئیس‌جمهور نیز گفت: مراسم استقبال روز سه‌شنبه صبح در شهرستان شاهرود با حضور آحاد مردم استان سمنان خواهد بود و برابر برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده استقبال باشکوهی از روحانی در شرق استان سمنان را شاهد خواهیم بود.

ناجی بیان کرد: مردم استان سمنان در کنار استقبال از روحانی درصدد هستند تا به دنیا نشان دهند که حضوری پررنگ و همدلانه را در این مراسم باشکوه در مقابل فضایی که بسیاری از بدخواهان نظام اسلامی ایجاد کرده‌اند، به نمایش بگذارند.

وی افزود: در کنار استقبال رئیس‌جمهور از سوی مردم، حضور روحانی دریکی از دانشگاه‌ها و دیدار با دانشجویان به مناسبت روز دانشجو برنامه‌ریزی‌شده است و همچنین نشست توسعه با حضور نخبگان استان سمنان در حوزه‌های مختلف مانند صنعت، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ... برگزار خواهد شد.

حضور وزرا به‌منظور افتتاح پروژه‌ها و کلنگ زنی برخی طرح‌ها در شهرستان‌ها

سرپرست استانداری سمنان بابیان اینکه شورای اداری استان دیگر برنامه حضور رئیس‌جمهور محسوب می‌شود، گفت: این نشست درواقع جمع‌بندی برنامه‌های سفر هیئت دولت به این استان خواهد بود و رئیس‌جمهور در این نشست سفر را جمع‌بندی و تبیین می‌کنند البته قبل از این نشست حضور وزرای معین به‌منظور افتتاح پروژه‌ها و کلنگ زنی برخی طرح‌ها در شهرستان‌ها نیز برنامه‌ریزی‌شده است.

ناجی بابیان اینکه افتتاح پروژه‌های شهرستان‌های استان سمنان به طریق ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد، بیان داشت: آخرین برنامه روحانی در این سفر دو روزه نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران است.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی که طی روز‌های مختلف در استان و تهران پیش بینی شده، بسیاری طرح‌ها و پروژه‌ها تنظیم و اعتبارات آن‌ها نیز تخصیص یافته است، افزود: این پروژه‌ها بیشتر در حوزه آموزش و پرورش، آموزش عالی، ورزش، بهداشت و درمان، عمران شهری و روستایی، حمل و نقل، کشاورزی، منابع آب، فاضلاب و انرژی خواهند بود که امیدواریم طی سفر، مردم از برکات آن بهره‌مند شوند.

سرپرست استانداری سمنان همچنین گفت: این احتمال نیز خواهد بود که در حاشیه برنامه‌های اصلی، شاهد اجرای برنامه‌های جانبی نیز باشیم که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد.