به گزارش افکار نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی با صدور بیانیه تشکری، از جوشش ایمان و تجلی بصیرت و نمایش وحدت و اقتدار ملی ملت آگاه و سرافراز ایران اسلامی در راهپیمایی دشمن شکن یومالله بیست و دوم بهمن ۱۳۹۰ در سراسر کشور تقدیر و تشکر کرد.

در این بیانیه آمده است؛ ملت عظیم الشأن ایران اسلامی، حلاوت وشیرینی حماسه ایمان و بصیرت شما ملت آگاه و سرافراز ایران اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن و در بزرگداشت عید انقلاب با پیروزی وظفرمندی عزت‌آفرین سال گذشته برادران مسلمان ما در مصر دو صد چندان شد.

امروز، در یوم الله ۲۲ بهمن مردم مسلمان وآزاده ایران و مصر، پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی بر نظام‌های سلطه جهانی و سقوط دیکتاتورهای دست نشانده آمریکا را جشن گرفتند.

امروز، پیروزی بزرگ برادران مسلمان و مبارز در منطقه خاورمیانه یادآور سقوط حکومت دیکتاتور دست پرورده آمریکا در بهمن تاریخی ۵۷ بود.

امروز، یوم الله ایران اسلامی بود، روزی که پیام انقلاب اسلامی ایران با در نوردیدن همه مرزهای جغرافیایی و سیاسی در فرسنگ‌ها کیلومتر آن طرف‌تر ازجانب مردم مسلمان و آزاده جهان بر سر دیکتاتور‌های زمانه فریاد زده شد و سقوط همه نظام‌های سلطه و استبداد را نوید داد.

ملت رشید و غیور ایران اسلامی! به درستی که: با قدرت سلاح ایمان و بصیرت و شور حسینی و شعور سیاسی‌تان حماسه‌ای ماندگار خلق کردید.

امروز جلوه‌ای عظیم از خلق حماسه بصیرت و حضور ملت ازجانب دوربین‌ها و خبرنگاران در صفحه رسانه‌ها به ثبت رسید ودر تاریخ افتخارات بشریت ماندگار شد به طوری که تمام معادلات و تحلیل‌های رسانه‌های رقیب و دشمن را به هم ریخته و تمام اصحاب رسانه استکبار جهانی را به شگفت، بهت و حیرتی عظیم فرو برد.

ملت سلحشور، شهید پرور و همیشه در صحنه ایران با روحیه ایمان در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ افتخار آفریدند و شب سیاه ظلمت را به سپیدی پگاه امید بدل ساختند و امروز، بعد از گذشت سی و چهار بهار آزادی از آن حماسه عظیم، بار دیگر خوش درخشیدند و حماسه‌ای بس عظیم‌تر و پرشکوه‌تر بر جای نهادند تا آنجا که بهت و حیرت جهانیان و رسانه‌ها و بنگاه‌های دروغ‌پرداز غربی و اربابان رسانه را در پی داشت.

امروز، جلوه‌ای از «شکوه و اقتدار ووحدت» ملت و دولت با آرمان‌های والای انقلاب بر صفحه میادین و خیابان‌های سراسر میهن اسلامی ایران نقش بست و امیدبخش خیزش و خروش‌های پی در پی ملت‌های تحت ظلم و ستم استکبار شد.

اینک در طلیعه سی وچهارمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و در آغازین روز ورود به چهارمین سال از «دهه پیشرفت و عدالت»، ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این همه شور و شعور را پاس داشته و این حماسه عظیم را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک و از ایستادگی و پایداری ملت قهرمان ایران اسلامی تقدیر و تشکر می‌کند و دستان و بازوان پر مهر همه خالقان این حماسه شکوه‌مند و فجرآفرینان و فجر یاوران انقلاب اسلامی را بوسه باران می‌کند.