به گزارش افکارنیوز،

سردار غیب‌پرور در مراسم اختتامیه "نخستین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی" در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی اظهار کرد: فضای مجازی واقعیت امروز جهان بشری است و هنر در این فضا این است که تهدید موجود را به فرصت تبدیل کنیم.

وی افزود: ما در این گردهمایی با یک فراخوان ساده توانستیم حدود هزار نفر از فعالان بسیجی و مومن و انقلابی را در عرصه فضای مجازی را دور هم جمع کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: وظیفه‌ جوانان ورود برنامه‌ریزی‌ شده‌ تهاجمی در این عرصه است و باید لشکر مقابل را بتارانند همچنین جوانان باید سواد مجازی خودشان را ارتقا دهند و حضور انفعالی در این حوزه مورد قبول نیست.

سردار غیب‌پرور گفت: امروز مشکل ما نداشتن و فقدان نیروی کارآمد در فضای مجازی نیست بلکه مشکل این است که جوانان مؤمن و فعال در این حوزه نمی‌توانند یکدیگر را به خوبی شناسایی و پیدا کنند و می‌توان گفت هم‌افزایی لازم را ندارند بنابراین لازم است در این عرصه بین جوانان انقلابی یک جبهه منسجم ایجاد شود.

در این مراسم از برگزیدگان رویداد رقابتی فعلان فضای مجازی بسیج در سه رشته اپ، انیمیشن و گیم تقدیر به عمل آمد همچنین از چهره برتر فعال توئیتری علی قلهکی و چهره محبوب  سال فضای مجازی عزت‌الله ضرغامی تجلیل شده و هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

علیرضا افتخاری، صابر خراسانی و تیمی از هنرمندان تئاتر بسیج در این مراسم به هنرنمایی پرداختند.