به گزارش افکارنیوز،

امین اسدی، فعال سیاسی  ، با بیان اینکه طبق روایات، اطاعت از ولایت فقیه واجب است،گفت: طبق احادیث و روایات ولایت فقیه مرز بین حق باطل را تشخیص می‌دهد و سخنانش حجتی بر مردم است.

وی با تاکید براینکه ولایت فقیه، جایگاه مهندسی نظام و حفظ خط و جهت نظام و جلوگیری از انحراف به چپ و راست است، ادامه داد: این اساسی‌ترین و محوری‌ترین مفهوم و معنای ولایت فقیه است. همین‌طور اصل ولایت فقیه یعنی ایجاد میلیون‌ها رابطه دینی میان دلهای مردم با محور و مرکز نظام. همچنین ولایت فقیه عبارت از حکومت فقیه عادل و دین شناس است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه امروز حفظ خط امام راحل یک ضرورت است و نباید اجازه تحریف راه و خط امام راحل را بدهیم، افزود: امروز مقام معظم رهبری تبیین کننده خط امام راحل است و باید پشتیبان ولی فقیه باشیم تا کشورمان گزندی در برابر انحراف و دشمنان نبیند. ما باید پیرو خون شهیدان باشیم و از ارزشهای اسلامی دفاع کنیم.

اسدی تصریح کرد: از مهمترین وظایف مسئولین حاضر و سابق این است که حامی ولی فقیه باشند و به سخنان و رهنمودهای ایشان اعتقاد داشته باشند. و اگر هرکسی از ولی فقیه دور شد و حتی توجهی به رهنمودها و نصایحشان داشت از مسیر منحرف شده و فردی غیرانقلابی خواهد بود.

وی اضافه کرد:بالاترین لذت برای فردی که حامی ولی فقیه است این است که در مقابل دشمن ایستادگی می‌کند و زیر بار بدعت‌ها نمی‌رود و وقتی که افرادی او را به جرم حامی ولی فقیه بودن مورد آماج حملات خود قرار می‌دهند و چهره نفاق خود را روز به روز روشن تر می‌کنند ، آن فرد متوجه می‌شود که به درستی عمل کرده و موجب شده باطن آنها دیده بشود.