به گزارش افکارنیوز، اسماعیل کوثری نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با فارس، گفت: اخیراً جشنوارهای در عربستان سعودی با عنوان میراث فرهنگی (الجنادریه) برگزار شد که در این جشنواره افرادی از جریان ضد انقلاب خارجنشین همانند علیرضا نوریزاده که برای همه مردم ایران وابستگی و خودفروختگی وی روشن است، به همراه فرد دیگری از فتنهگران حضور پیدا کردند.

وی افزود: این افراد در این جشنواره به گدایی از امیران و مسئولان سیاسی عربستان اقدام کرده و رقم قابل توجهی کمک جمع‌آوری کرده‌اند تا بتوانند به ظاهر با این پول‌ها به خواسته‌های سیاسی خود برسند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: واقعیت این است که این افراد باید بدانند که در مقابل نظامی که وابسته به اسرائیل و آمریکا است و در مقابل مسئولان سیاسی عربستان سعودی که وابسته به اشغالگران قدس هستند، خود را ذلیل و خوار کرده‌اند.

کوثری اضافه کرد: این ضدانقلاب‌های فراری در مقابل کسانی سر خم کرده‌اند که امروز در کشورهای مختلف از جمله بحرین، یمن و سوریه به جان مردم افتاده و ملت‌های مظلوم این کشورها را قتل‌ عام می‌کنند.

" نوری‌زاده و دیگر ضدانقلاب‌های فراری باید بدانند که مردم ایران با شناخت بیشتری که از این افراد پیدا می‌کنند، برای مقابله با این جریان مصمم‌تر می‌شوند. "

وی همچنین خاطرنشان کرد: از مسئولان امنیتی می‌خواهیم که توجه بیشتری داشته و این عناصر سست و ضد انقلاب را که از رژیم سعودی گدایی کردند را از طریق مجامع بین‌المللی همچون اینترپل مسترد و سپس محاکمه کرده تا اینقدر باعثذلت و خواری ملت ایران نشوند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی در پایان تأکید کرد: همگان در آینده خواهند دید که ملت ایران در مقابل همه این گداییهای ضد انقلاب فراری چگونه محکمتر از فتنه ۸۸ با فتنهگران برخورد خواهند کرد.