به گزارش افکارنیوز،

در پی عروج شهادت گونه سردار سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه، سرلشکر پاسدار دکتر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

خانواده محترم مرحوم سردار سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری

سلام علیکم؛

عروج شهادت گونه و جانگداز سردار جانباز و مجاهد فی سبیل الله سرتیپ پاسدار قدرت الله منصوری را به خانواده، همرزمان و رزمندگان نیروی زمینی سپاه و مردم شهیدپرور استان خراسان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

مجاهدت و رشادت آن سردار فداکار و خردمند در دوران هشت سال دفاع مقدس و تلاش خاصلانه و فرماندهی مدبرانه ایشان در جغرافیای وسیعی از ایران اسلامی از شمال غرب تا جنوب شرق و شمال شرق کشور در قرارگاه‌های حمزه سیدالشهدا علیه السلام، قرارگاه قدس و قرارگاه ثامن الائمه علیه السلام، توشه ای است که همنشینی آن سردار جانباز و فداکار را با همرزمان شهیدش نوید می دهد.

بی‌شک یاد و خاطره آن جانباز فداکار و سردار والامقام برای نسل های امروز و فردای ایران اسلامی و جوانان غیور و انقلابی، نسخه‌ای الهام بخش و منشأ شور و انگیزه برای پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

از خداوند منان برای آن فقید سعید، علوّ درجات و هم نشینی با شهدا و صلحا و برای خانواده محترم، بازماندگان و بستگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی . دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا