به گزارش افکارنیوز،

بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، صبح امروز (سه شنبه) در حاشیه جلسه علنی پارلمان با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز قوه مقننه، اظهار داشت: در این جلسه کلیپی که در مورد آقای درازهی، نماینده سراوان، در فضای مجازی پخش شده بود، بررسی شد.

وی افزود: نمایندگان، بحث‌هایی در این زمینه داشتند و اعتراض‌هایی به این موضوع بود، با توجه به اینکه این کلیپ تقطیع شده است برخی از صحبت‌ها و توهین‌هایی در آن انجام می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: درازهی در این جلسه بیان کرد که 45 دقیقه در گمرک معطل مانده، ناسزاهای بدی به وی دادند و او را عصبانی کردند.

نعمتی تصریح کرد: فارغ از فضاهایی که وجود دارد باید با موضوع منطقی برخورد شود.

وی گفت: در این جلسه بنا شد مسعود پزشکیان و فرهاد دژپسند موضوع را بررسی کنند و گزارش نهایی را تا فردا به مجلس ارائه کنند.

این نماینده با بیان اینکه این موضوع باید به صورت منطقی و عالمانه حل شود، گفت: فرهاد دژپسند در این جلسه سخنرانی کوتاهی داشت و از منظر وزیر اقتصاد عذرخواهی کرد اما قرار شد ابعاد مختلف موضوع بررسی شود.

استیضاح وزیر اقتصاد و عزل رئیس گمرک کلید خورد

در همین زمینه محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس که یکی از امضاکنندگان این نامه بود در توضیح متن این نامه به میزان گفت: در حال حاضر نماینده سراوان مشغول جمع‌آوری امضا برای تقاضای عزل رئیس گمرک در مجلس است.

علی کُرد، نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی هم تاکید کرد: در حال حاضر بیش از ۴۰ نماینده تقاضای استیضاح وزیر اقتصاد و امور دارایی و عزل رئیس گمرک را امضا کرده‌اند.