به گزارش افکارنیوز،

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه یکی از ماموریت های اصل سپاه، توانبخشی داخلی و خارجی در حوزه بهداشت و درمان است، گفت: برطرف شدن دردها و آمال مردم ، موجب ایجاد رغبت خواهد شد.

سردار علی فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در هشتمین جشنواره باقرالعلوم (ع) در بیمارستان بقیة الله(عج) با بیان اینکه تولید علم به معنای تولید علم توسط خود است و یعنی منشا علم خودمان باشیم، اظهار داشت: رئیس جمهور فعلی آمریکا در روزهای اول ریاست جمهوری خود می گفت که می خواهد ایرانی ها را از آمریکا بیرون کند. در همان مقطع، فردی آمریکایی به او نامه نوشت که اگر ایرانی ها از امریکا بروند، علم و دانش هم از آمریکا می رود.

فدوی افزود: این حرف را سپاه پاسداران یا وزارت امور خارجه ایران نگفته بلکه یک آمریکایی این حرف را زده است.

وی خاطرنشان کرد: علم و دانش انتها ندارد و اگر پای کار آن باشیم به موفقیت های فراوانی دست خواهیم یافت.

معاون هماهنگ کننده سپاه تصریح کرد: یکی از ماموریت های اصل سپاه توانبخشی داخلی و خارجی در حوزه بهداشت و درمان است. اگر این کار به درستی انجام شود و بیماری و درد و آمال مردم برطرف شود، رغبت ایجاد خواهد شد.

فدوی اضافه کرد: یکی از ویژگی‌های بیمارستان های صحرایی که توسط سپاه ساخته شده، این است که قابلیت جابجایی به هر نقطه از دنیا توسط هواپیماهای سپاه را دارد.

وی با بیان اینکه برنامه سپاه این است که در حوزه بهداشت و درمان با تمام توان جلو برود، گفت: ما هیچ کاری را به صورت شش دانگ پای کار آن نرفتیم مگر اینکه موفق شده باشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه خاطرنشان کرد: در عرصه بهداشت و درمان سپاه می تواند در کمترین زمان منکن می تواند در هر نقطه ای از کشور یا جهان حاضر شود.

فدوی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی هر روز صحنه ای را برای دشمنی رقم می زنند و باید با جان به پای آن موضوع رفت تا هدف دشمنان از بین برود.