به گزارش افکارنیوز،

 دریادار علی فدوی معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز(سه‌شنبه، 27 آذر) در هشتمین جشنواره باقرالعلوم سپاه در سخنانی اظهار داشت: تولید علم هر روز باید بهبود بخشیده شود، تولید علم به این معنا است که خودِ شما آن را تولید کنید و منشأ علم، خودمان باشیم. 

وی افزود: زمانی که رئیس‌جمهور‌ آمریکا گفت که می‌خواهم ایرانی‌ها را از آمریکا اخراج ‌کنم، یکی‌ از دانشمندان آمریکایی نامه‌ای به رئیس‌جمهور آمریکا نوشت و‌ گفت که اگر ایرانیان از آمریکا بروند، علم هم از آمریکا می‌رود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: هیچ موضوعی نبوده است که در 35 سال گذشته در سپاه پای کار آن برویم و نتیجه نگیریم، البته باید بدانیم که علم و دانش انتها ندارد و‌ جا دارد که تلاش‌مان در عرصه تولید علم را بیشتر کنیم، دشمنان انقلاب هر روز‌ صحنه‌ای از دشمنی را رقم می‌زنند که باید با جان‌، به پای آن‌ موضوع رفت تا هدف‌ دشمنان از بین‌‌ برود.

دریادار فدوی تصریح کرد: یکی از مأموریت‌های سپاه عمق‌بخشی داخلی و‌ عمق‌بخشی خارجی است و حوزه بهداشت و‌ درمان، بهترین کمک را به اجرای این مأموریت سپاه می‌کند. در همین راستا، سپاه به تازگی در تعامل با وزارت بهداشت از ارائه خدمات بهداشت و‌ درمان ‌به مردم مناطق محروم استقبال کرده است. 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه در پایان خاطرنشان کرد: اگر کسی در مواقع اضطراری به مردم کمک کند، بسیار ارزشمند است، در همین‌ راستا یکی‌ از استانداردهای بیمارستان‌های صحرایی سپاه این است که این بیمارستان‌ها با هواپیماهایی که در اختیار خود سپاه است، در حداقل زمان به مکان حادثه انتقال یابد، البته سپاه در حوزه کمک‌رسانی به مردم در شرایط بحرانی هم کارهای خوبی در برنامه دارد.