به گزارش افکارنیوز،

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور امشب در دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان گیلان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به موضوع صالحین و تربیت نیرو‌های متدین تاکید بسیاری دارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه شورای عالی صالحین در قم مستقر است تصریح کرد: موضوعات و محتوای جلسات صالحین در پرورش نیرو‌های متدین بسیار اهمیت دارد.

سردار غیب‌پرور با اشاره به اینکه کار‌ها و فعالیت‌های گذشته در زمینه صالحین نتوانسته دغدغه‌های مقام معظم رهبری را رفع کند بیان داشت: نقش اساتید صالحین در پرورش نیرو‌های متدین بسیار حیاتی است.

وی با اعلام اینکه امام خمینی (ره) به پرورش ارتش ۲۰ میلیونی همواره تاکید داشتند عنوان کرد: امام خامنه‌ای نیز به پرورش یک ارتش چند میلیونی از نیرو‌های متدین و دیندار تاکید دارند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه بسیجیان باید در تفکرات اعتقادی و سیاسی از بصیرت لازم برخوردار باشند ابراز داشت: بنیان فکری نیرو‌های بسیجی در بحث صالحین استحکام می‌یابد.

نماینده، ولی فقیه در استان گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه طرح صالحین ظرفیت خوبی برای پرورش نیرو‌های مومن است خاطرنشان کرد: رمز ماندگاری مومنان در بندگی خدا و ولایت‌مداری است.

آیت‌الله رسول فلاحتی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت نیرو‌های صالحین در کار‌های مختلف استفاده شود عنوان داشت: نیرو‌های بسیج و سپاه ایثار زیادی در راه انقلاب انجام داده‌اند.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه در ۸ سال دفاع مقدس شاهد ایثار نیرو‌های بسیج بودیم عنوان کرد: نیرو‌های سپاه و بسیج در دفاع از دین و انقلاب عملگرا هستند.