به گزارش افکارنیوز،

 محمد رضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی امروز خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت مجلس از نماینده سراوان در اتفاق اخیر حمایت از شخص نماینده و مجلس نیست بلکه حمایت از مردم است.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر نماینده ارزش نداشته باشد مردم نیز ارزش نخواهند داشت. زیرا مسئولان علاقه‌ای به پاسخگویی ندارند، اگر مجلس وجود نداشت نظام ارباب – رعیتی به وجود می‌آمد.

صباغیان خطاب به مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: علیرغم اینکه به شما و لاریجانی ارادت دارم اما بعضا هیئت رئیسه در اداره جلسه دچار مشکل شده و ملاحظه کاری دارد که نمایندگان نیز از این موضوع گلایه‌مند هستند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عملکرد هیئت رئیسه را به رأی نمایندگان بگذارید تا میزان رضایت نمایندگان از عملکرد هیئت رئیسه مشخص شود.

صباغیان بافقی ادامه داد: اگر در صحن مجلس تشنج وجود داشته باشد، این تشنج به جامعه نیز منتقل می‌شود و لازم است که هیئت رئیسه بهتر جلسات علنی مجلس را مدیریت کند.

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر صباغیان بافقی گفت: تشخیص اولویت‌ها کار سنگینی است و برای اداره جلسات علنی صحن باید مطابق آیین‌نامه حرکت کنیم.