به گزارش افکارنیوز،

علیم یارمحمدی، درباره آخرین تلاش‌ها برای آزادی مرزبانان ربوده شده در مرز میرجاوه گفت: تلاش‌هایی از سوی دو دولت انجام می‌شود. دولت ایران و پاکستان تلاش‌هایی را صورت می‌دهند که قول داده بودند اقدامی جهت آزادی مرزبانان در اسرع وقت انجام شود.

وی تاکید کرد: می‌دانم که دستگاه‌ها به جد این موضوع را پیگیری می‌کنند اما زمان آن مشخص نیست. دستگاه‌‌های داخلی خودمان ازجمله وزارت امور خارجه، کمیسیون‌های مجلس و... بیشتر از ما به دنبال حل این قضیه هستند.

نماینده مردم زاهدان خاطرنشان کرد:‌ تذکرات لازم از طریق همتایان داخلی به همتایان خارجی صورت گرفته و دستگاه‌هایی که امنیت مرزها را بر عهده گرفته‌اند موارد لازم در این باره را مطرح کرده‌اند.

یارمحمدی با بیان اینکه راهکارهایی از سوی مسئولان ایرانی به همتایانشان در دولت پاکستان ارائه شده است، اظهار کرد: به آن‌ها گفته شده در این موارد که بار اول هم نیست اگر همکاری می‌کنید و برایتان مقدور است که سریعا اقدام کنید اما اگر می‌خواهید که روشی مشترک داشته باشیم این هم راهکاری است که اگر به ما اجازه دهید ما هم می‌آییم کار خود را انجام می‌دهیم تا اتفاقی برای عزیزان مرزبان ما نیافتد اما آن‌ها خودشان گفت‌اند که ما خودمان این کار را دنبال می‌کنیم.