به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز به منظور تقدیم لایحه بودجه سال 98 کل کشور وارد صحن علنی مجلس شورای اسلامی شد.

در زمان ورود رئیس جمهور و همراهان وی جمعی از نمایندگان استان‌های جنوبی کشور ازجمله عباس پاپی زاده، مجید ناصری نژاد و هدایت‌الله خادمی ضمن اعتراض به محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه مشکلات حوزه انتخابیه خود را بیان کردند.

در همین حال نمایندگان استان اصفهان با نمایندگان استان خوزستان بحث کردند که بهروز نعمتی ضمن سخن گفتن با نمایندگان  آنها را به سمت صندلی‌های خود هدایت کرد.

همچنین دقایقی پس از ورود روحانی، نمایندگان مجلس به دور وی حلقه زده بودند تا جایی که حرکت برای رئیس جمهور را سخت کرده بود.

پس از آن نمایندگان خوزستانی اطراف رئیس جمهور جمع شده و خواستار رسیدگی به مشکلات حوزه انتخابیه خود به ویژه مشکل آب شدند.

از دیگر حواشی نشست علنی امروز می‌توان به تحت تاثیر قرار گرفتن مجلس از ارتحال مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی اشاره کرد. به نحوی که ضمن تسلیت رئیس مجلس و رئیس جمهور، در مجاور جایگاه هیأت رئیسه محلی به همراه عکس آیت‌الله شاهرودی به منظور یادبود این مرحوم تعبیه شده بود.

همچنین نمایشگر مجلس نیز برای دقایقی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را تبریک گفته و پس از دقایقی هم رحلت آیت‌الله هاشمی شاهرودی را تسلیت می‌گفت.