به گزارش افکارنیوز،

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با گرامیداشت نهم دی پیامی به همین مناسبت صادر کرد. متن این پیام به شرح دیل است:

بسمه تعالی

«إِنَّ الَّذِینَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِنَ الشَّیْطَانِ تَذَکَّرُوا فَإِذَا هُمْ مُبْصِرُونَ» (اعراف ۲۰۱)

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرا رسیدن یوم الله نهم دی‌ماه، سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد. در این پیام می‌خوانیم:

حماسه عظیم نهم دی‌ماه، برگ زرینی دیگر از دفتر پر افت خار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اوج این عظمت و فداکاری زمانی متجلی شد که به تعبیر سید و مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، به برکت یاد حضرت سیدالشهدا (ع) و با همت، بصیرت، آگاهی و هوشیاری ملت بزرگ ایران اسلامی، بساط فتنه‌گران جمع شد.

فتنه ۸۸، پیکار استکبار جهانی با انقلاب اسلامی بود که با همراهی برخی از کشور‌های غربی، رسانه‌های خارجی، سفارتخانه‌های نحس آنان و جریان مدعی تقلب با دندان‌های به هم فشرده از حقد و کینه، روند بی اعتمادسازی مردم و مبارزه با مردم سالاری دینی را در بستر جنگ نرم تعقیب می‌کردند.

لیکن دست الهی مانند همیشه به یاری ملت بصیر ایران اسلامی آمد و با انفاس قدسی کاروان سالار انقلاب، به همراه عمل به هنگام و به اندازه مردم فداکار ایران اسلامی، سبب دفع فتنه‌ای بزرگ از انقلاب اسلامی ایران شد.

این درسی است برای همه‌ی مستکبرین جهانکه انقلاب اسلامی بخشی از هویت و شناسنامه ملت ایران است و صد البته که مشکلات و موانع اقتصادی خللی در اراده پولادین این ملت قدرشناس و مقاوم ایجاد نخواهد کرد.

این جانب به نمایندگی از لشگریان بسیجی میهن اسلامی و سراسر جهان اعلام می‌دارم که بسیجیان در کنار مردم ارزشمند ایران اسلامی از زمزم ولایت مطلقه فقیه سیرابند و آمادگی دارند در خرمشهر‌های پیش رو با توکل بر خداوند متعال، راه انقلاب را در دومین چهل سالگی خود به پیش برده و نقشه‌های دشمنان زبون نظام اسلامی را در هر نقطه‌ای از جهان نقش بر آب نمایند.

ان‌شاءالله