به گزارش افکارنیوز،

 سیدقاسم جاسمی با اشاره به محور سخنان رهبر انقلاب در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، گفت: حوزه نظامی اسرائیل از جمله بخش های رژیم صهیونیستی است که بیشترین بودجه را در مقایسه با ارتش کشورهای دنیا دریافت می کند اما در واقعیت هیچ توانمندی ندارد.

استیصال نظامی رژیم صهیونیستی مشهود است

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم مظلوم فلسطین توانستند نظامیان رژیم صهیونیست را به زانو در بیاورند و این مهم در حالیست که ارتش برخی کشورهای عربی حتی جرات مقابله با آنها را ندارند، اظهار کرد: به عبارتی نظامیان اسرائیل در حملات یکجانبه اخیرشان مجبور شدند تقاضای آتش بس کنند که بیانگر استیصال آنها است.

نظامیان اسرائیل در حملات یکجانبه اخیرشان مجبور شدند تقاضای آتش بس کنند که بیانگر استیصال آنها است

تلاش رژیم صهیونیستی برای افزایش فشار سیاسی بر مردم فلسطین

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به دلیل شکست های پیاپی درصدد جبران از طریق فشارهای سیاسی است، ادامه داد: در واقع اسرائیلی ها می خواهند با اجرای طرح معامله قرن، فلسطین تحت فشار بگذارند و از این طریق مناطق بیشتری را اشغال کنند.

سیاست تهدید و ایجاد هراس یکی از مبانی نظامی اسرائیل است

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن اشاره به اینکه سیاست تهدید و ایجاد هراس یکی از مبانی نظامی رژیم صهیونیستی محسوب می شود، تصریح کرد: بر این اساس چندی پیش اسرائیلی ها با موشک های متعددی مناطق اشغالی غزه را مورد هدف قرار دادند اما با مقاومت فلسطینی ها تعداد زیادی از آنها ساقط شد و زمینه آبروریزی اسرائیلی ها را فراهم کرد.

امروزه شاهد تغییر موازنه قدرت در مناطق اشغالی هستیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه شاهد تغییر موازنه قدرت در مناطق اشغالی هستیم، خاطرنشان کرد: در واقع آرمان ها و ارزش های مسئله فلسطین رو به قدرت گرفتن است و در مقابل آرزوی ایجاد کشور یهود رو به افول است.

 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار با "زیاد النَخاله" دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیئت همراه تأکید کردند: فلسطین با قدرت خواهد ماند و به لطف الهی در آینده‌ی نه‌چندان دور، پیروزی نهایی ملت فلسطین محقق خواهد شد.